DİVA POS FİYAT LİSTESİ

10 Şubat 2017 tarihinden itibaren geçerlidir.

 

GENEL AÇIKLAMALAR

 1. Fiyat listesinde bulunan tüm fiyatlar Logo tarafından tavsiye edien son kullanıcı fiyat ve koşullarıdır.
 2. Tüm fiyatlar Türk Lirası (TL) cinsindendir, fiyatlara KDV dahil değildir.
 3. Fiyatlar, ana paket ve geçiş fiyatları haricinde, geçerli LEM sözleşmesi olup olmama durumuna göre farklılaşmaktadır.

─ LEM (Logo Enterprise Membership)

 1. LEM; güncel Logo ürün kullanıcılarının, yeni geliştirilen ve ayrı modül olarak satılmayan özelliklerden ve değişikliklerden 1 yıl boyunca bedelsiz olarak yararlanmalarını sağlayan bir üyelik
 2. Yeni ana paket alımlarında 1 yıllık LEM bedelsizdir. Ürün geçişlerinde ise;
  • Aynı segmentteki bedelli ve bedelsiz geçişlerde, önceki ürüne ait LEM geçerliliği yeni üründe devam ettirilecek şekilde (aynı başlangıç ve bitiş tarihleriyle) yeni ürüne

LEM verilecektir.

 • Üst segmente bedelli geçişlerde; yeni ürüne, geçiş tarihi itibarıyla 1 yıllık bedelsiz LEM
 1. LEM sözleşmesi geçerlilik süresi 1 yıldır. Sözleşme yenileme tarihi, bir önceki sözleşme bitiş tarihinden itibaren başlatılacaktır.
 2. LEM sözleşmesini, bitiş tarihinden önce ya da bitiş tarihini takip eden 30 gün içinde ve düzenli yenileyen kullanıcılar LEM’lerine avantajlı fiyatlar üzerinden sahip

olabileceklerdir.

 1. LEM sözleşmesi geçerliliğini yitirdiği durumda, LEM sözleşmeli fiyat ile alınan ek ürünlerin kurulumu gerçekleştirilemeyecektir.
 2. LEM bedeli, üründeki en güncel konfigürasyana bakılarak (ana paket, modül, kullanıcı/çalışan/firma artırımı) hesaplanmaktadır.
 3. LEM fiyatlarına yetkili Logo İş Ortakları’nın servis, kurulum ve yükleme gibi hizmet fiyatları dahil değildir.
 4. Logo tarafından satışı ve geliştirilmesi sonlandırılan ürünler LEM hesaplamasına dahil

─ EĞİTİM

 1. Eğitimler ürün kullanımı ile ilgilidir ve sertifikalı uzman(lar) tarafından Tanımlama, raporlama ve uyarlama gibi talepler ayrıca değerlendirilir.
 2. Eğitim ve destek hizmetlerinin yalnızca yetkili Logo İş Ortakları ve sertifikalı eğitim uzmanlarından alınması önemle tavsiye
GEÇERLİ LEM SÖZLEŞMESİ OLAN DURUMLARDA UYGULANIR
GEÇERLİ LEM SÖZLEŞMESİ OLMAYAN DURUMLARDA UYGULANIR
Ürün AçıklamasıFiyatFiyat
Ana Paket (Kasa)
Diva POS Mağazacılık Çözümü3050
Kasa Artırımı
Diva POS Kasa Artırımı +13050
Opsiyonel Modüller (Kasa)
Diva POS Connect805885
Diva POS e-Mevzuat Paketi(16775850
Diva POS e-Fatura Entegrasyonu130145
Diva POS e-Arşiv Entegrasyonu255280
Diva POS Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu500550
Aktivasyon (Tek Seferlik)
Diva POS Aktivasyon2000
Ana Paket (Kasa/Ay)
Diva POS Mağazacılık Sistemi215
Opsiyonel Modüller (Kasa/Ay)
Diva POS Connect70
Diva POS e-Mevzuat Paketi(23)40
Diva POS e-Fatura Entegrasyonu7
Diva POS e-Arşiv Entegrasyonu20
Diva POS Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu25
  ─ Açıklamalar
  ─ Diva POS On Premise
14. Diva POS On Premise, kasa başına fiyatlandırılmıştır.
15. Diva POS On Premise ana paketi tek kasalıdır. Daha fazla kasa tanımlanmasına ihtiyaç duyulduğu durumlarda kasa artırımı alınması gerekmektedir.
16. Diva POS On Premise e-Mevzuat Paketi; e-Fatura Entegrasyonu, e-Arşiv Entegrasyonu ve Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu’nu içermektedir. Dileyen kullanıcılar bu pakete sahip olarak fiyat avantajından faydalanabilmektedir.
17. On Premise modelden Saas modele geçiş yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için satış ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.
18. Kasa arttırımı ve ek kapsam satın alınması ancak geçerli LEM anlaşması olan müşteriler için geçerlidir.
  ─ LEM
19. Diva POS On Premise için LEM yenilemeleri, kullanıcının elinde bulunan Diva POS lisanslarının %14’ü olarak hesaplanacaktır.
20. Diva POS SaaS modeli için devam eden yıllar için ilave LEM bedeli yoktur. Kullanıcılar yeni çıkan sürümlere ücretsiz olarak sahip olabilmektedirler.
  ─ Diva POS SaaS
21. Diva POS SaaS, kasa başına aylık olarak fiyatlandırılmıştır.
22. Diva POS SaaS ana paketi tek kasalıdır. Daha fazla kasa tanımlanmasına ihtiyaç duyulduğu durumlarda kasa artırımı alınması gerekmektedir.
23. Diva POS SaaS e-Mevzuat Paketi; e-Fatura Entegrasyonu, e-Arşiv Entegrasyonu ve Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu’nu içermektedir. Dileyen kullanıcılar bu pakete sahip olarak fiyat avantajından faydalanabilmektedir.
24. On Premise modelden Saas modele geçiş yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için satış ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.
25. Aktivasyon bedeli, SaaS modeldeki ürünün ilk satışında sistemin aktive edilmesi için Logo tarafından sağlanacak desteği kapsayan tek seferlik bir bedeldir.