Hakkımızda

3S GRUP, Türkiye ve dünyada yazılım sektöründe söz sahibi Logo Yazılım’ın kobi ürünleri (Start, Go3, MM Plus, Bordro Plus) ve büyük işletme ürünleri (Tiger3, Tiger3 Enterprise, İnsan Kaynakları) yetkili satış, destek ve eğitim merkezidir. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre uyarlama, geliştirme ve ileri raporlama faaliyetlerini yürüten bir danışmanlık firması olarak da çözümler sunmaktadır.

Internet hizmetleri alanında interaktif ve görsel çözümler üretmekte, yoğun iş yükünü kaldırabilecek site modelleri geliştirmekte ihtiyaç duyulan internet ve intranet ortam yazılımlarını hazırlamaktadır, aynı zamanda sektörün önde gelen portallarında EmlakCadde.Com ve OtoCadde.Com portallarının yayın ve yönetimini de yapmaktadır.

Sosyal sorumluluk kapsamında bir internet fikri olarak oluşturduğu KayipAraniyor.Gen.Tr sitesinin bağımsız olarak internet ortamında insanlara hizmet vermesini sağlamaktadır.

3S GRUP kurum ve kuruluşların internet ve yazılım hizmetleri alanındaki ihtiyaçlarına A’dan Z’ye anahtar teslimi proje üretip uygulayan ve gerektiğinde 7×24 hizmet anlayışıyla üstlendiği sorumluluğun bilincinde olarak uzman kadrosuyla, dürüst, kaliteli, ilkeli hizmet anlayışından sapmadan yoluna devam etmektedir.