CRM ÇÖZÜMLERİ FİYAT LİSTESİ

10 Şubat 2017 tarihinden itibaren geçerlidir.

GENEL AÇIKLAMALAR

 1. Fiyat listesinde bulunan tüm fiyatlar Logo tarafından tavsiye edilen son kullanıcı fiyat ve koşullarıdır.
 2. Tüm fiyatlar Türk Lirası(TL) cinsindendir, fiyatlara KDV dahil değildir.
 3. Fiyatlar, ana paket ve geçiş fiyatları haricinde, geçerli LEM sözleşmesi olup olmama durumuna göre farklılaşmaktadır.

-LEM (Logo Enterprise Membership)

 1. LEM; güncel Logo ürün kullanıcılarının, yeni geliştirilen ve ayrı modül olarak satılmayan özelliklerden ve değişikliklerden 1 yıl boyunca bedelsiz olarak yararlanmalarını sağlayan bir üyelik sistemidir.
 2. Yeni ana paket alımlarında 1 yıllık LEM bedelsizdir. Ürün geçişlerinde ise;
 • Aynı segmentteki bedelli ve bedelsiz geçişlerde, önceki ürüne ait LEM geçerliliği yeni üründe devam ettirilecek şekilde (aynı başlangıç ve bitiş tarihleriyle) yeni ürüne LEM verilecektir.
 • Üst segmente bedelli geçişlerde; yeni ürüne, geçiş tarihi itibarıyla 1 yıllık bedelsiz LEM verilecektir.
 1. LEM sözleşmesi geçerlilik süresi 1 yıldır. Sözleşme yenileme tarihi, bir önceki sözleşme bitiş tarihinden itibaren başlatılacaktır.
 2. LEM sözleşmesini, bitiş tarihinden önce ya da bitiş tarihini takip eden 30 gün içinde ve düzenli yenileyen kullanıcılar LEM’lerine avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olabileceklerdir.
 3. Ana paket LEM sözleşmesi geçerliliğini yitirdiği durumda, LEM sözleşmeli fiyat ile alınan ek ürünlerin kurulumu gerçekleştirilemeyecektir.
 4. LEM bedeli, üründeki en güncel konfigürasyona bakılarak (ana paket, modül, kullanıcı/çalışan/firma artırımı) hesaplanmaktadır.
 5. LEM fiyatlarına yetkili Logo İş Ortakları’nın servis, kurulum ve yükleme gibi hizmet fiyatları dahil değildir.
 6. Logo tarafından satışı ve geliştirilmesi sonlandırılan ürünler LEM hesaplamasına dahil edilmemektedir.

-Eğitim

 1. Eğitimler ürün kullanımı ile ilgilidir ve sertifikalı uzman(lar) tarafından verilmektedir. Tanımlama, raporlama ve uyarlama gibi talepler ayrıca değerlendirilir.
 2. Eğitim ve destek hizmetlerinin yalnızca yetkili Logo İş Ortakları ve sertifikalı eğitim uzmanlarından alınması önemle tavsiye edilir.
GEÇERLİ LEM SÖZLEŞMESİ OLAN DURUMLARDA UYGULANIR
GEÇERLİ LEM SÖZLEŞMESİ OLMAYAN DURUMLARDA UYGULANIR
Ürün AçıklamasıFiyatFiyat
Ana Paket
Logo CRM Standard (1 Kullanıcı3000
Kullanıcı Artırımları
Logo CRM Standard Kullanıcı Artırımı +219502150
Logo CRM Standard Kullanıcı Artırımı +540504500
Logo CRM Standard Kullanıcı Artırımı +1062006800
Opsiyonlar
Logo CRM Standard Satış Sonrası Destek Modülü35503950
Logo CRM Standard Mobil ve Outlook Paketi5050550
Ana Paket
Logo CRM Enterprise (1 Kullanıcı17250
Kullanıcı Artırımları
Logo CRM Enterprise Kullanıcı Artırımı +248005300
Logo CRM Enterprise Kullanıcı Artırımı +51005011050
Logo CRM Enterprise Kullanıcı Artırımı +101795019750
Logo CRM Enterprise Kullanıcı Artırımı +203230035550
Logo CRM Enterprise Kullanıcı Artırımı +507620083800
Opsiyonlar
Logo CRM Enterprise Mobil ve Outlook Paketi50505550
Logo CRM Enterprise Rest Servis43004750
Geçiş Paketleri
Logo CRM Standard (Desktop Edition)’dan Geçiş Paketi2900
Logo CRM Enterprise (Desktop Edition)’dan Geçiş Paketi6500
Logo Notifier Service22002400

─ Açıklamalar

 • Logo CRM Standard ve Logo CRM Enterprise ürünlerinin Microsoft® SQL Server® 2008 R2 ve üzeri veritabanı ile kullanılması tavsiye edilir. Microsoft® SQL Server® ihtiyaçları için lütfen yetkili Logo iş ortaklarına danışınız. Minimum sistem gereksinimleri kullanıcı sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
 • Logo CRM Standard ve Logo CRM Enterprise ürünleri Logo ERP çözümlerinden bağımsız olarak da kullanılabilir.
 • Logo CRM ürünleri satın alındığında Logo Notifier’ın kısıtlı versiyonu ürün ile birlikte bedelsiz olarak gelmektedir .
 • Kullanıcı artırımları ana Pakete eklendiğinde kullanıcı sayısını artıran paketlerdir. Örnek: Logo CRM Standard Ana Pakete “+2 Kullanıcı” artırımı eklendiğinde, toplamda 3 kullanıcı elde edilir. (“Kullanıcı” terimi, “Named User” anlamında kullanılmıştır.)

-Logo CRM Standard

 • Logo CRM Standard, GO 3/GO Plus, Netsis 3 Entegre/Netsis Entegre, Netsis 3 Standard/Netsis Standard 2 ve Tiger 3/Plus çözümleri ile entegre olarak çalışmaktadır.
 • Logo CRM Standard 16 kullanıcıya kadar kullanılabilir.
 • Logo CRM Standard, Raporlama, ERP Entegrasyonu ve KPI özelliklerini içerir.
 • Logo CRM Standard ana paketine Satış Sonrası Destek(Ticketing) ve Mobil – Outlook Paketi opsiyonel olarak eklenebilmektedir.
 • Logo CRM SMB (Desktop Edition) ürünü 5 Şubat 2016 tarihinde sonlanmış olup, bu ürüne ait kullanıcı artırımı satışları 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecektir. Bu süre içinde kullanıcı artırımlarına, Logo CRM Standard Kullanıcı Artırımı fiyatlarından sahip olabilirsiniz.

-Logo CRM Enterprise

 • Logo CRM Enterprise, GO 3/GO Plus, Netsis 3 Entegre/Netsis Entegre, Netsis 3 Standard/Netsis Standard 2, Netsis 3 Enterprise/Netsis Enterprise, Tiger 3/Tiger

Plus ve Tiger 3 Enterprise/Tiger Enterprise çözümleri ile entegre olarak çalışmaktadır.

 • Logo CRM Enterprise ana pakette kullanıcı sınırı bulunmamaktadır.
 • Logo CRM Enterprise, Raporlama, ERP Entegrasyonu, Satış Sonrası Destek Modülü (Ticketing), Proje Modülü (Designer, Model Editor), İş Akışı(Workflow), Uygulama(App) Geliştirme Altyapısı ve KPI özelliklerini içerir.
 •  Logo CRM Enterprise, ana pakette yer alan proje modülü, giriş seti özelleştirme, kural tanımları, özel alan ekleme, tercüme modülünü kullanma ve dil ekleme gibi özelliklerin yanı sıra rapor/teklif dizaynına ek fonksiyonların eklenmesi, oluşturulan şablonun içe ve dışa aktarımı, dashboard tanımı ve C# desteği sunar.
 • Logo CRM Enterprise ana paketine Mobil – Outlook Paketi ve Rest Servis opsiyonel olarak eklenebilmektedir.
 • Logo CRM Enterprise (Desktop Edition) ürünü 5 Şubat 2016 tarihinde sonlanmış olup, bu ürüne ait kullanıcı artırımı satışları 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecektir. Bu süre içinde kullanıcı artırımlarına, Logo CRM Enterprise Kullanıcı Artırımı fiyatlarından sahip olabilirsiniz.
 • Ürün Geçişleri
 • Logo CRM Standard (Desktop Edition) ve Logo CRM Enterprise (Desktop Edition)’dan geçişler ana paket ve mevcut kullanıcıların geçişini içermektedir.
 • Logo CRM Standard’tan Logo CRM Enterprise’a geçişlerde ürünler arası fiyat farkı uygulanır.
 • LEM Bedeli
 • Logo CRM Standard ürünün LEM bedeli, lisans fiyatının %10’udur; Logo CRM Enterprise ürününün LEM bedeli ise, lisans fiyatının %14’dur.
 • Logo Notifier Service ürünün LEM bedeli, lisans fiyatının %13’udur